[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sorena  
Вентиляція в театрі
stasarabotaДата: Понедельник, 18.12.2023, 21:59 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Друзі, ви коли-небудь помічали, як у наших театрах, кінотеатрах та клубах з вентиляцією? Чи є вони круті, наче в оселях пінгвінів або, можливо, така вентиляція, що може конкурувати з північним вітром? Розкажіть свої враження та пригоди, пов'язані з цими культовими місцями!
 
HzBoyДата: Понедельник, 18.12.2023, 23:43 | Повідомлення # 2
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Насправді, мені здається, що вентиляція у наших театрах і кінотеатрах - це якась окрема атракція! Недавно був на виставі, і там було так круто, ніби вони запустили обійми свіжого повітря прямо до аудиторії. Навіть порівнювали з північним вітром - враження, мовби тебе вивітрює, але так комфортно.
Ще на кількох концертах помітив, що вентиляція просто рятує, особливо коли набирається багато людей. Відчуваєш, як свіже повітря робить атмосферу легкою і затишною. Та не раз допомагає уникнути того відчуття, ніби ти опинився в оселі пінгвінів, а не на концерті.
Читав цікаву статтю на https://vencon.ua/ua....tr-klub  де розповідають про важливість правильної вентиляції в культових місцях. Дізнався, як це все організовано - виявляється, це не просто технічний аспект, а якесь мистецтво забезпечити комфорт. Тепер розумію, чому так важливо мати класну вентиляцію в таких місцях.
 
ozonovdarianДата: Вторник, 19.12.2023, 21:48 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
мне нравится
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: