[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Шовкові аксесуари від бренду Obiimy
igorformovДата: Воскресенье, 07.07.2024, 10:53 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Вітаємо у світі вишуканих шовкових аксесуарів “Obiimy” https://obiimy.world/ ! Сьогодні ми розкажемо про те, що робить цей бренд особливим, про його натхненницю Світлану Сніжко та соціальну місію, яку він підтримує.

Дотик шовку, наповнений природою
“Obiimy” - це не просто аксесуари, це ніжне дотикання до вашого тіла. Вироби цього бренду створені з усією ніжністю української природи, яскравістю картин та силою оберегів наших предків. Кожен принт на шовкових виробах відображає красу природи та багатство культурної спадщини.

Творча магія Світлани Сніжко
Світлана Сніжко, засновниця “Obiimy”, є талановитою українською художницею. Вона втілює свої креативні ідеї у витончених шовкових аксесуарах. Її унікальний стиль і здатність передавати емоції через мистецтво роблять кожен аксесуар неповторним. Вироби від “Obiimy” наповнені душею та історією, що робить їх особливими.

Соціальна місія
“Obiimy” був заснований у важкі часи, коли Україні потрібна була підтримка та єдність. Бренд активно бере участь у благодійних ініціативах, допомагаючи військовим та тим, хто постраждав від конфлікту. Купуючи аксесуари “Obiimy”, ви не лише отримуєте вишуканий виріб, а й підтримуєте важливу місію.

Відображення стилю та індивідуальності
Кожен аксесуар “Obiimy” - це вираження вашої індивідуальності та стилю. Ніжні шарфи, стильні твіллі та інші шовкові вироби додають вашому образу шарму та елегантності. Принти від Світлани Сніжко стають символами національної гордості та культурного багатства України.

Контакти
Телефон: +38 067 010 85 25

Відчуйте ніжний дотик шовку від “Obiimy” і наповніть свій образ красою, натхненням та елегантністю. Приєднуйтесь до світу, де мистецтво та природа зустрічаються у кожному виробі.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: