[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
пічка для піци
viktoriakropova85Дата: Вторник, 06.02.2024, 00:16 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 44
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Обладнання для ресторанів включає різні пристрої, необхідні для оптимальної роботи кухні та обслуговування гостей. Ось кілька типів виробів та їх функції:
1. Пароконвектомат. Пароконвектомат для приготування страв – це професійне кулінарне обладнання, яке поєднує можливості приготування страв парою і з використанням конвекції. Він розроблений для приготування їжі шляхом комбінованого впливу пари та конвекції. Пристрої часто застосовуються у ресторанній сфері та на великих кухнях, дозволяючи домагатися рівномірного приготування страв, зберігаючи їх вологість та поживні властивості.
2. Конвекційна піч. Піч з конвекцією – це техніка, що застосовує конвекцію для рівномірного прогріву та приготування страв. Вона має вбудований вентилятор, що забезпечує циркуляцію гарячого повітря усередині камери. Це забезпечує рівномірне приготування страв та ідеальне підрум'янювання.
3. Піч для піци. Піч для піци https://np.com.ua/product....a-piczy – спеціалізоване обладнання для приготування піци. Вона може бути газовою, електричною або дров'яною, забезпечуючи необхідну температуру для швидкого та рівномірного приготування тіста та інгредієнтів.
4. Індукційна плита. Плита з індукційною технологією працює на принципі нагрівання за допомогою електромагнітних полів. Професійні моделі призначені для інтенсивного використання на кухні, гарантують швидке та точне нагрівання посуду.
5. Гриль із притискною функцією. Притискний гриль – це апарат для приготування страв з обох боків. До його складу входять верхні та нижні гриль-пластини, які забезпечують рівномірний тиск на продукт, що формує апетитну кірку та прискорює процес приготування.
6. Сувід. Сувід – метод приготування їжі за низьких температур, при якому продукт тривалий час знаходиться у воді при постійній температурі. Таким чином досягається рівномірне прогрівання та збереження вологості, що робить страви неймовірно ніжними.
7. Розстоювальна шафа. Розстоювальна шафа використовується для процедури вистоювання перед приготуванням. Він забезпечує потрібні умови для піднімання тіста, даючи йому необхідний час та температуру для досягнення необхідної структури та смаку.
8. Професійні газові кухонні плити. Газові плити необхідні для інтенсивного застосування на кухні. Вони забезпечують точне регулювання тепла та дають можливість готувати різні страви одночасно на різних конфорках.
У той же час важливо виділити, що ви можете вибрати обладнання з групи електрокип'ятильників, а зробити це можна за посиланням на ресурсі офіційного імпортера товарів даного призначення в нашій країні.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: