[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гриль саламандра
viktoriakropova85Дата: Четверг, 19.10.2023, 01:38 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 44
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Обладнання для ресторанів забезпечує злагоджене та оперативне виконання всіх технологічних процесів. На сайті за посиланням у цій публікації ви маєте можливість купити обладнання серед великого вибору. Великим попитом серед покупців користується група товарів Холодильні столи, але в цій статті ми виділимо й інші види пропонованого обладнання.
1. Макароноварка. Макароноварка – це професійне обладнання, розроблене для приготування макаронів. Вона складається з каструлі з рідиною, що підігрівається електрикою або газом. Цей пристрій широко застосовується у ресторанах, кафе та інших підприємствах громадського харчування.
2. Марміт. Термопіднос – це професійне обладнання, призначене для розігріву та збереження температури страв. Термопідноси часто використовують буфети, щоб страви тривалий час залишалися теплими і свіжими.
3. Гриль саламандер. Гриль саламандра https://np.com.ua/product....- це спеціальний пристрій для гриля, який має верхній обігрівач. Гриль з верхнім нагріванням зазвичай монтується зверху кухонної шафи та використовується для швидкого обсмажування м'ясних продуктів, рибних страв, овочів та інших продуктів.
4. Морозильна шафа. Шафа морозильна - це холодильне обладнання, розроблене для заморожування та зберігання харчових продуктів за низьких температур. Він оснащений компресорною системою та вентиляцією, надаючи ідеальні умови для тривалого зберігання заморожених продуктів.
5. Морозильний стіл. Морозильний стіл – це низький стіл із вбудованим морозильним відсіком. Він практичний для негайного доступу до продуктів, заморожених у морозильнику, що робить його чудовим для кухонних зон, де важливим є раціональне використання простору.
6. Шафа шокової заморозки. Шафа шокового заморожування – це спеціальне обладнання для швидкого заморожування продуктів на екстремально низьких температурах. Устаткування використовується у закладах громадського харчування та пекарнях для заморожування свіжих булок, тіста та продуктів харчування, щоб зберегти свіжість та структуру.
7. Саладетта. Холодильник для овочів – це обладнання, спроектоване для збереження свіжих овочів та салатів. Обладнання має низку висувних ящиків або полиць, оснащених системою циркуляції повітря, щоб продукти довго залишалися свіжими та зберігали свої біологічно активні речовини.
Широкий вибір продукції на інтернет-порталі компанії дозволяє підібрати будь-яке обладнання, включаючи льодовий генератор. Якість товарів максимально високого рівня, що підтверджено відповідними документами, що підтверджують, з боку магазину.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: